Трохи про нас

всесвітня інформаційна комп'ютерна мережа, що зв'язує між собою як користувачів комп'ютерних мереж, так і користувачів індивідуальних комп'ютерів для обміну інформацією називається одним слово - інтернет. Інтернет всебічно інтегрувався в наше повсякденне життя, але далеко не всі знають, що ж собою являє Інтернет.

з точки зору звичайного користувача, Інтернет - це засіб обміну цифровою інформацією. І насправді це саме так. Інтернет-це мільярди комп'ютерів пов'язаних між собою каналами передачі цифрової інформації. Дроти лежать на дні океану і з'єднують континенти, а далі вони прокладаються під землею, по повітрю на стовпах і в кінцевому підсумку підключаються до комп'ютерів користувачів.

Наша послуга не вимагає прокладки проводів, тому що ми пропонуємо бездротовий зв'язок, ми підключаємо Інтернет по "повітрю", без використання будь-яких фізичних комунікацій. Ми підключаємо будинки, котеджі і дачі в приватному секторі і важкодоступних районах, там де надати доступ в інтернет іншим способом не представляється можливим або знаходиться нижче рівня рентабельності.

бездротовий Домашній Інтернет відмінне рішення для організації інтернет-доступу, коли відсутня технічна можливість підключити кінцевого користувача традиційним способом. Ми з 2013 року на ринку телекомунікаційних послуг і пропонуючи своїм клієнтам якісний доступ до мережі Інтернет за бездротовими технологіями. У нас великий досвід, наш бездротовий доступ в Інтернет по мережі WILNET об'єктивно перевершує всі існуючі бездротові способи доступу по Wi-Fi технології.

хочете підключити безлімітний Інтернет у віддаленому від доступних засобів телекомунікацій районі ? Ми знаємо що вам потрібно! Віддалені офіси, склади, котеджі, будинки - це все можна надійно зв'язати невидимим покриттям бездротової мережі WILNET, забезпечити цілодобовий, безлімітний доступ в інтернет. Звертайтеся до нас, у нас є правильні рішення для складних ситуацій.