Загальні правила на сайті

загальні правила поведінки на сайті:

Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно вести себе шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії-звертайтеся до адмінів або модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і суворо карається адміністрацією. у нас суворо заборонений расизм, релігійні та політичні висловлювання. заздалегідь дякуємо Вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим і доброзичливим.

на сайті суворо заборонено:

- повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- образа і погрози на адресу відвідувачів сайту
- у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, що принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який ви та інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути дано попередження . У деяких випадках може бути дано бан без попереджень . З питань зняття бана писати адміністратору.

образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.